Maltepe Spa

Maltepe Spa – Masaj Yaptırırken Nelere Dikkat Edilmelidir?
Masaj esnasında birçok kas dinlenmeye geçmektedir. Kendini masözün ellerine bırakan kişilerin masaj yaptırmadan önce ve yaptırma esnasında dikkat etmesi gereken durumlar bulunur. Bu durumlara dikkat edilmediği taktirde bazı sorunlar yaşanabilir. Herhangi bir problemle karşılaşmamak için masajın en doğru adreslerinden biri Bostancı masaj salonu olarak tavsiye edilir. 

Masaj Yaptırırken Nelere Dikkat Edilmelidir?
Mutlaka alanında uzmanlaşmış deneyimli bir masöz masaj yapmalıdır.
Gereksiz hareketlerden kaçınan biri masaj yapmalıdır.
Masaj yapılan bölgeye uygun pozisyonlara geçilmelidir.
Masaj süresi 15-20 dakika bandında olmalı, azı veya çoğu olmamalıdır.
Ellerin ve tırnakların temiz olması gerekmektedir.
Kullanılan yağın miktarı doğru ayarlanmalıdır.
Hangi masajın uygulanacağına doğru karar verilmelidir.
Masaj yapılan ortamın doğru seçilmiş ve dizayn edilmiş olması gerekir.
Kullanılan eşyalar ve ortam dezenfekte edilmiş olmalıdır.
Masaj yaptırırken dikkat edilmesi gereken özelliklerden biri de Covid-19 için alınan önlemlerdir. Tria Spa & Beauty Maltepe Spa , Sağlık Bakanlığı tarafından verilen tüm yönergelere uymaktadır. Aynı şekilde Ataşehir masaj salonu hizmetleri de tüm önlemler alınarak devam etmektedir. 

Maltepe Spa

Kimler Masaj Yapabilir?

Masaj yapan kişiye masöz denmektedir. Masözler, masaj hakkında hem teorik hem de uygulamalı bilgiye tamamıyla sahip olmadan önce masaj yapmamalıdır. Yanlış yapılan hareketler kişilere ciddi zararlar verebilmektedir. Bu sebeple Maltepe masaj salonu çalışanları yeterli donanıma sahiptirler.

Tria Spa & Beauty Bostancı masaj salonu uzman ve deneyimli kadrosu ile kaliteli masaj hizmeti sunmaktadır. Buna benzer şekilde Ataşehir masaj salonu masözleri de masaj hakkında bilgi sahibidir ve mesleklerini severek yapmaktadır. Bu sayede müşterilerin tüm isteklerine açık olarak davranmaktadır.

En Çok Kullanılan Masaj Yağları Nelerdir?
Masaj yapımı esnasında destekleyici olarak masaj yağları kullanılmaktadır. Bu yağlar hem cilt sağlığı için yararlı hem de sakinleştirici etkisiyle rahatlatmaktadır. Masaj yağları kişinin isteğine bağlı olarak eklenip çıkarılabilmektedir.

Neden Masaj Yağı Kullanılır?

Kullanılan masaj yağlarının pek çok etkisi bulunmaktadır. Bu etkiler cildin canlı görünmesine, güzel kokusuyla kişinin rahatlamasına ve sakinleşmesine sebep olur. Canlandıran, enerji veren, arındıran ve sakinleştiren yağ türleri bulunur. Masözün önerisi veya kişinin tercihine bağlı olarak kullanılan yağ değiştirilebilir.

Masaj yağları cildin daha parlak ve güzel görünmesini sağlar. Cilde bakım yaparak olduğundan daha canlı hale gelmesine yardımcı olur. Masaj yağları, alerji sorunu yaşamayan kişilere herhangi bir yan etki oluşturmamaktadır. Yapılan masajın türüne göre kullanılan yağlar değiştirilebilmektedir.

Tria Spa & Beauty, Ataşehir masaj salonu adreslerinde Covid-19 önlemlerine tamamıyla uymaktadır. Aynı önlemlere Bostancı masaj salonu personeli tarafından da dikkat edilmektedir. Kaliteli ve gerçek masajda kullanılan kaliteli yağlar ile müşterilerin beğenisi kazanılmaktadır.

En Çok Kullanılan Masaj Yağları Nelerdir?

Masaj yağları Bostancı masaj salonu kapsamında zevkten zevke göre değişen seçeneklere sahiptir. Bu sebeple kişilerin daha önce kullandığı ve beğendiği masaj yağları, yağ karışımları olabilir. Kokusu ve etkisiyle cilt için onarım sağlayan yağlar arasında Ataşehir masaj salonu üyeleri tarafından en çok tercih edilenler:
Badem yağı,
Zeytinyağı,
Papatya yağı,
Avokado yağı,
Hindistancevizi yağı,
Lavanta yağı,
Hint yağı
Susam yağı olarak belirlenmiştir.
Kaliteli masajlarda kullanılan kaliteli yağlar hakkında daha fazla bilgi almak için Tria Spa & Beauty Maltepe masaj salonu ziyaret edilebilir. Burası yol güzergahına uymayanlar içinse Maltepe masaj salonu adresinden yardım almak mümkündür. 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

tria logo

©2020 Tria Spa & Beauty Her Hakkı Saklıdır

Call Now ButtonBizi Arayın