Maltepe Masaj

Kaliteli Masaj Hizmeti İle Yenilenin

Özel eğitim almış alanında uzman masörlerden masaj hizmeti almak isteyenlerin güvenle gidebileceği Tria Spa &Beauty firması, müşterilerinin günün yorgunluğundan kolayca arınmalarını sağlıyor. Firmanın hizmet verdiği yerler şunlar:

 *Maltepe masaj salonu

 *Bostancı masaj salonu

 *Ataşehir masaj salonu

 Masajdan Beklenebilecek Her Şeyi Burada Bulabilirsiniz

 Firmanın güler yüzlü hizmet anlayışı sayesinde tüm çalışanlar her müşteriyi rahat ettirmek için çabalar. Masaj konusunda gerekli eğitimleri almış olan ve sürekli kendini geliştiren masörler çok farklı masaj türlerinde kaliteli hizmet sunar. Firmanın Bostancı Masaj Salonu ve Ataşehir Masaj Salonunda da aynı kalitede hizmet verilir.

 Masaj salonlarının tasarımı müşterilerin kendilerini konforlu, hijyenik ve kaliteli bir ortamda hissetmelerini sağlamak üzere yapılmıştır. Şehir hayatının yoğunluğu içinde oluşan stresi tamamen bu salonlarda bırakıp çıkan müşterilerin olumlu geri bildirimleri firmanın onur kaynağıdır.

 Üst Düzey Hijyen ve Koronavirüs Önlemleri

 İyi bir masaj salonunda hijyen her zaman önemlidir ancak koronavirüs salgını sonrasında ekstra önlemlerin alınması da gerekmiştir.

 *Bostancı Masaj Salonu, Ataşehir Masaj Salonu ve Maltepe Masaj Salonuna gelen her müşteri, kendisi için özel olarak hazırlanmış tek kullanımlık malzemelerle hizmet alır. Merkezdeki tüm çalışanların düzenli olarak koronavirüs testleri yaptırması, giriş çıkışlarda ellerini dezenfekte etmesi, maske kullanması zorunludur. Sosyal mesafe kurallarına uyulur.

 Müşterilerden de gerekli özenin gösterilmesi beklenir. Maskesiz olarak girilmemesi yönünde gerekli uyarılar yapılır, ortak kullanım alanlarında takılmak üzere gerekirse maske temin edilir. Yine müşterilerin ateş ölçümleri yapılır ve bu konuda anlayışlı olunması rica edilir.

 Gerçek ve kaliteli bir masajdan beklenebilecek her faydayı sunan Maltepe Masaj Salonu, Bostancı Masaj Salonu ve Ataşehir masaj salonu sayesinde müşteriler sağlık, huzur ve mutluluk içinde hayatına devam edebilir.

 Firmanın müşteri memnuniyetine verdiği önem, rakipleri arasında öne çıkmasını sağlamıştır.

tria logo

©2020 Tria Spa & Beauty Her Hakkı Saklıdır

Call Now ButtonBizi Arayın