Maltepe Masaj Salonu

Günün stres ve yorgunluğundan kurtulmak isteyen kişilerin başvurduğu en güzel yol masaj hizmetleridir. Bu alanda müşterilerimize masaj hizmetleri sunmaktayız. Sizlere Maltepe masaj salonu olarak hizmet alabileceğiniz masaj ve spa merkezimize bekleriz. Uygun fiyatlar ve deneyimli masörler ile güzel bir masaj hizmeti almanızı sağlamaktayız.

Masaj Hizmetleri Türleri

Bostancı masaj salonu olarak siz müşterilere sauna, Türk hamamı, buhar odası, masaj ve havuz hizmeti vermekteyiz. Masajlarımız yorgun kaslarınızı canlandıran, vücudunuza tazelik, enerji ve güç sağlayan etkileri bulunmaktadır. Masaj hizmetlerimizi sunan terapistlerimiz profesyonel ve gerekli tüm sertifikalara sahiptir. Ayrıca masaj salonumuzda hijyene maksimum özen gösterilmektedir. Günlük yorgunluğunuzdan ve masajın faydalarından yararlanmak istiyorsanız Ataşehir masaj salonu olarak hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Maltepe Masaj Hizmetleri

Profesyonel bir ekipten oluşan masaj salonumuz Maltepe Zümrütevler semtine yakın bir konumda bulunmaktadır. Ulaşımı oldukça kolay olan masaj salonumuzda park yeri ve engelli girişi de bulunmaktadır. 

Terapistlerimiz sertifikalı olup deneyimli personellerden oluşmaktadır. Deneyimli terapistlerimizden otel konforunda sizlere özel odalarda masaj hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Terapistlerimiz tarafından uygulanan pek çok masaj hizmetlerimiz bulunmaktadır. masaj hizmetlerimiz şunlardır:

– Sıcak Yağ Masajı Hizmetleri
– Taş Masajı Hizmetleri
– Aroma Terapi Hizmetleri


Masaj çeşitleri hizmetlerimizden profesyonel terapistler yardımı ile yararlanmanız için önceden randevu alabilirsiniz. Randevu saatlerimiz ve kampanya paketlerimiz için bizi aramanız yeterlidir. 

Maltepe Masaj Hizmetleri

tria logo

©2020 Tria Spa & Beauty Her Hakkı Saklıdır

Call Now ButtonBizi Arayın