Maltepe Masaj Salonu – Ayak masajı, ayaklara yapılan masaj türüdür. Özellikle kadınlar yüksek topuklu ayakkabılarla çok vakit geçirdikleri için ayaklarına masaj yapılmasına ihtiyaç duyarlar. Ayak masajı yaptırmak kadınlarda özgüven oluşmasını sağlar. Bu özgüveni kazanmak için Tria Spa & Beauty’nin Ataşehir masaj salonu tercih edilebilmektedir.

maltepe masaj salonu

 Kadınlar için Ayak Masajı Vazgeçilmezdir

 Ayak masajı, kadınların en keyif aldığı masajlardan biridir. Ayaklardaki rahatlama vücuda yayılarak sakinleşmeyi sağlar. Bu sayede stres oranı azalarak gelecek günler için enerji depolanması sağlanır. En iyi ayak masajı için Bostancı masaj salonu müşterilerine hizmet vermektedir.

 Ayak masajının birçok faydası bulunur. Sinirlerin büyük kısmı ayakta yer aldığı için yalnızca bir bölgeye etki etmez. Vücudun çeşitli yerlerinde dinmeyen ağrıların geçmesini sağar. Bu sayede Ataşehir masaj salonu ile gerçek ayak masajının keyfine varmak mümkündür. Ayrıca Maltepe masaj salonu için yapılan özel kampanyaların takip edilmesi gerekir.

 Ayak Masajı Nasıl Yapılır?

 Ayak masajı yapılırken öncelikle kişilerin masaj yapılan kısma yerleşmesi gerekir. Ardından ayakta eklemlerin ve kasların esnemesi sağlanır. Sonrasında uzman kişiler tarafından yapılan masaj kısmı başlar. En iyi uzmanlar tarafından hizmet verilen Maltepe Spa Merkezi ayakların uzun süre rahat hissetmesine yardımcı olur.

 Ayak Masajı Nerede Yaptırılır?

 Ayak masajı yaptırırken doğru yerlere gitmek oldukça önemlidir. Yanlış kişiler tarafından yapılan masaj kadar kötü sonuçlara sebep olabilir. Hijyenin sağlandığı, profesyonel kadronun bulunduğu masaj salonları tercih edilmelidir. Tria Spa & Beauty Bostancı masaj salonu ile tüm masaj hizmetlerini vermektedir. Covid-19 önemleri alınarak en uygun fiyatlarla masaj hizmeti sağlanmaktadır.

Yüz Masajı Nasıl Yapılır?


Yüz, zaman zaman yorgunluğu yansıtarak olduğundan daha yıpranmış ve yaşlı bir görünüme sebep olur. Bu görüntü bir masaj yardımıyla kısa sürede giderilebilir. Yüz masajı, yüzdeki damarlarda kan dolaşımını arttırarak gençleşme, canlı görünme, kırışıklıkları azaltma gibi etkiler uygular. Tria Spa & Beauty sayesinde Ataşehir masaj salonu yüz masajı hizmetinden yararlanarak cildi güzelleştirmek mümkündür.

Yüz Masajı Ne Zaman Yapılmalıdır?

Özellikle 30 ve üzeri yaş grubunda cilt esnekliğini kaybetmeye başlar. Bu durum yaşlanmaya sebep olabileceği gibi, kişilerin bireysel barışıklığını da yok etme aşamasına gelir. Bireysel barışıklığın sağlanması Bostancı masaj salonu ile mümkündür. Uykusuz kalmak, yeterli beslenmemek, sağlık sorunları, stres, üzüntü gibi sebepler yüzde değişimlere yol açar. Bu değişimlerin önüne geçmek Ataşehir masaj salonu ile mümkündür.

Yüz masajı, her yaş grubu için uygulanabilir. Baş bölgesine yapılan masajlarda kullanılan yağ ve kremler sayesinde yüz için nemlendirme işlemi de gerçekleşir. Besleyici ürünler ve masaj bir araya geldiği zaman genç görünüm elde edilebilir. En iyi görünüme ulaşmak için Maltepe masaj salonu hizmetlerinden yararlanılabilir.

En uygun zaman dilimi belirlenerek Covid-19 önemlerini alarak çalışmalarını sürdüren Tria Spa & Beauty yüz masajı için randevu alınabilir. Maltepe masaj salonu şubesinden daha ayrıntılı bilgiler alınabilmektedir.

Yüz Masajı Nasıl Yapılır?

Yüz masajı yapılmadan önce cildin temiz olması oldukça önemlidir. Bu sebeple Bostancı masaj salonu öncelikle yüz temizliği yapmaktadır. Ardından çene kenarlarından başlanan masaja ağız ve yanak bölgeleri dahil edilir. En son alın kısmına yapılan dairesel hareketler ile masaj tamamlanmış olur.

tria logo

©2020 Tria Spa & Beauty Her Hakkı Saklıdır

Call Now ButtonBizi Arayın